Yhteystiedot

Elinkeinoasiamies

Iiro Lyytinen

020 7464 650

iiro.lyytinen@savogrow.fi

Yksikkö

Elinkeinopalvelut

Toimipaikka

Kunnanvirasto

Maaseutuasiamies

Hannu Jyrkkänen

044 7401253

hannu.jyrkkanen@rautalampi.fi

Yksikkö

Elinkeinopalvelut

Toimipaikka

Kunnanvirasto

Sijainen 044 740 1263

Tekninen lautakunta

0400 784 570

antti.tuppura@rautalampi.fi

Yksikkö

Tekninen osasto

Toimipaikka

Kuopiontie 11
77700 Rautalampi

Lautakunnan puheenjohtaja Raimo Kemppainen.

Lautakunnan esittelijä/sihteeri tekninen johtaja Antti Tuppura

Ohjaaja

Minttu Weissman

040 732 1069

minttu.weissman@rautalampi.fi

Yksikkö

Kokkatoiminta/ Nuorten työpaja

Toimipaikka

Tallivirrantie 4

Projektipäällikkö

Riikka Karjalainen

040 578 2057

riikka.karjalainen@rautalampi.fi

Yksikkö

Tekninen osasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto

Pakolaisohjaaja

Virva Korhonen

040 356 1834

virva.korhonen@rautalampi.fi

Yksikkö

Pakolaistoiminta

Ohjaaja, Kokkatoiminta

Erja Puoskari

040 732 1069

erja.puoskari@rautalampi.fi

Yksikkö

Kokkatoiminta/ Nuorten työpaja

Toimipaikka

Tallivirrantie 4,
77700 Rautalampi

Kulttuuri- ja viestintäkoordinaattori

Petri Virta

040 480 4596

petri.virta@rautalampi.fi

Yksikkö

Kulttuuritoimi, Sivistysosasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto / kulttuuritoimisto
Kuopiontie 11
77700 Rautalampi