Yhteystiedot

Kunnanjohtaja

Anu Sepponen

0408405088

anu.sepponen@rautalampi.fi

Yksikkö

Hallinto-osasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto
Kuopiontie 11, 77700 Rautalampi

Kerkonkosken esikoulu

Mirja Korhonen

044 565 8470

mirja.korhonen@edu.rautalampi.fi

Yksikkö

Kerkonjoen koulu, Sivistysosasto, Varhaiskasvatus- ja esiopetuspalvelut

Toimipaikka

Vesannontie 1250, 77930 Kerkonjoensuu

Rautalammin kunta

Vaihde

040 164 2000

rautalammin.kunta@rautalampi.fi

Yksikkö

Rautalammin kunta

Toimipaikka

Kuopiontie 11
77700 Rautalampi

Laskutus

Laskutusosoite:  Rautalammin kunta, PL79, 76101 Pieksämäki
Laskut sähköpostilla: ostolaskut@kuntalaskenta.fi
Verkkolaskuosoite: TE003701725863
Operaattori: Tieto Oyj
Välittäjätunnus: 003701011385

Hallintojohtaja

Merja Koivula-Laukka

040 548 3854

merja.koivula-laukka@rautalampi.fi

Yksikkö

Hallinto-osasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto

Hallintosihteeri

Pirkko Annala

040 672 7170

pirkko.annala@rautalampi.fi

Yksikkö

Hallinto-osasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto

Palkkakirjanpitäjä

Seija Karjalainen

040 178 7003

seija.karjalainen@rautalampi.fi

Yksikkö

Hallinto-osasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto

Palveluneuvoja

Tarja Hämäläinen

050 527 5018

tarja.hamalainen@rautalampi.fi

Yksikkö

Hallinto-osasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto

ICT-asiantuntija

Panu Nyyssönen

040 702 0079

panu.nyyssonen@rautalampi.fi

Yksikkö

Hallinto-osasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto

ICT-tukihenkilö

Roope Suopuro

040 188 3572

roope.suopuro@rautalampi.fi

Yksikkö

Hallinto-osasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto