Yhteystiedot

Rautalammin kunta, kunnanvirasto

Vaihde

040 164 2000

rautalammin.kunta@rautalampi.fi

Yksikkö

Rautalammin kunta

Toimipaikka

Kuopiontie 11
77700 Rautalampi

Laskutus

Laskutusosoite:  Rautalammin kunta, PL79, 76101 Pieksämäki
Laskut sähköpostilla: ostolaskut@kuntalaskenta.fi
Verkkolaskuosoite: TE003701725863
Operaattori: Tieto Oyj
Välittäjätunnus: 003701011385

Laskujen tulee täyttää säädösten mukaiset laskujen tietosisältövaatimukset. Laskuissa on oltava tieto siitä, kuka henkilö tai mikä yksikkö tavaran tai palvelun on tilannut. Näin laskut voidaan ohjata suoraan oikealle henkilölle tai yksikköön ja ne ehtivät maksuun eräpäivänä.

Kunnanjohtaja

Anu Sepponen

0408405088

anu.sepponen@rautalampi.fi

Yksikkö

Hallinto-osasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto
Kuopiontie 11, 77700 Rautalampi

Hallintojohtaja

Merja Koivula-Laukka

040 548 3854

merja.koivula-laukka@rautalampi.fi

Yksikkö

Hallinto-osasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto

Hallintosihteeri

Pirkko Annala

040 672 7170

pirkko.annala@rautalampi.fi

Yksikkö

Hallinto-osasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto

Palkkakirjanpitäjä

Seija Karjalainen

040 178 7003

seija.karjalainen@rautalampi.fi

Yksikkö

Hallinto-osasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto

Palveluneuvoja

Tarja Hämäläinen

050 527 5018

tarja.hamalainen@rautalampi.fi

Yksikkö

Hallinto-osasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto

ICT-asiantuntija

Panu Nyyssönen

040 702 0079

panu.nyyssonen@rautalampi.fi

Yksikkö

Hallinto-osasto

Toimipaikka

Kunnanvirasto

Työsuunnittelija

Marjo Hartikainen

040 158 8933

marjo.hartikainen@rautalampi.fi

Yksikkö

Hallinto-osasto

Toimipaikka

Kuopiontie 11
Kunnanvirasto

Elinkeinoasiamies

Iiro Lyytinen

020 7464 650

iiro.lyytinen@savogrow.fi

Yksikkö

Elinkeinopalvelut

Toimipaikka

Kuopiontie 11,
Kunnanvirasto