Yhdistykset

Rautalammin Tennis ry

Vastuuhenkilö: Mika Lindman

Sähköposti: lindman_79@jippii.fi

Puhelinnumero: 050-4029480

Kategoria: Urheiluseurat

Osoite: Konnekoskentie 131a, 77700 Rautalampi

Rautalammin Sotaveteraanit ry

Vastuuhenkilö: Urho Karhu

Sähköposti: urho.karhu@pp1.netsor.fi

Puhelinnumero: 0400-272572

Kategoria: Maanpuolustusjärjestöt

Osoite: Koskelonniementie 61, 77930 Kerkonjoensuu

Rautalammin Sotainvalidit ry

Vastuuhenkilö: Taisto Matilainen

Sähköposti: taisto.matilainen@gmail.com

Puhelinnumero: 0400-227685

Kategoria: Maanpuolustusjärjestöt

Osoite: Kiesimäntie 212, 77700 Rautalampi

Rautalammin sos.dem.työväen yhdistys ry

Vastuuhenkilö: Heikki Korhonen

Sähköposti: korhonen.heikki@kolumbus.fi

Puhelinnumero: 0400-818782

Kategoria: Ammatti- ja puoluejärjestöt

Osoite: Rautalammin työväentalo, Kuusitie 2, 77700 Rautalampi

Rautalammin Seudun Vanhainkotiyhdistys ry

Vastuuhenkilö: Reijo Riionheimo

Sähköposti: reijo.riionheimo@pp.netsor.fi

Puhelinnumero: 0407246688

Kategoria: Muut

Osoite: c/o Reijo Riionheimo, Myllytie 5, 77700 Rautalampi

Rautalammin Rockmuusikot ry

Vastuuhenkilö: Topi Ek

Sähköposti: rautalamminrock@gmail.com

Puhelinnumero: 045-76389997

Kategoria: Musiikki

Osoite: Kanavantie 41, 77930 Rautalampi, Suomi

Rautalammin Karjala-Seura ry

Vastuuhenkilö: Anja Ahonen

Sähköposti: anja.ahonen@pp2.inet.fi

Puhelinnumero: 040-7008789

Kategoria: Kulttuuriyhdistykset

Osoite: Kokkovuorentie 32, 77700 Rautalampi

Rautalammin Mieslaulajat ry

Vastuuhenkilö: Pekka Rossi

Sähköposti: hp.rossi@pp.inet.fi

Puhelinnumero: 0400-124 101

Kategoria: Musiikki

Osoite: Myllytie 4, 77700 Rautalampi, Suomi