Yhdistykset

Rautalammin Reserviupseerikerho ry.

Vastuuhenkilö: Hannu Jyrkkänen

Sähköposti: hannu.jyrkkanen@rautalampi.fi

Puhelinnumero: 040-8206681

Kategoria: Maanpuolustusjärjestöt

Osoite: Herrantie 66, 77700 Rautalampi

Rautalammin Riistanhoitoyhdistys

Vastuuhenkilö: Jari Tiitinen

Sähköposti: rautalampi@rhy.riista.fi

Puhelinnumero: 0400-392019

Kategoria: Muut

Osoite: Säynäsentie 483 a

Rautalampi-järven suojeluyhdistys ry

Vastuuhenkilö: Pekka Saarikko

Sähköposti: pekka.saarikko@rautalampi.fi

Puhelinnumero: 040-5412695

Kategoria: Muut

Osoite: Herrantie 280, 77700 Rautalampi

Rautalammin Tennis ry

Vastuuhenkilö: Mika Lindman

Sähköposti: lindman_79@jippii.fi

Puhelinnumero: 050-4029480

Kategoria: Urheiluseurat

Osoite: Konnekoskentie 131a, 77700 Rautalampi

Rautalammin Sotaveteraanit ry

Vastuuhenkilö: Urho Karhu

Sähköposti: urho.karhu@pp1.netsor.fi

Puhelinnumero: 0400-272572

Kategoria: Maanpuolustusjärjestöt

Osoite: Koskelonniementie 61, 77930 Kerkonjoensuu

Rautalammin Sotainvalidit ry

Vastuuhenkilö: Taisto Matilainen

Sähköposti: taisto.matilainen@gmail.com

Puhelinnumero: 0400-227685

Kategoria: Maanpuolustusjärjestöt

Osoite: Kiesimäntie 212, 77700 Rautalampi

Rautalammin Seudun Vanhainkotiyhdistys ry

Vastuuhenkilö: Reijo Riionheimo

Sähköposti: reijo.riionheimo@pp.netsor.fi

Puhelinnumero: 0407246688

Kategoria: Muut

Osoite: c/o Reijo Riionheimo, Myllytie 5, 77700 Rautalampi

Rautalammin Rockmuusikot ry

Vastuuhenkilö: Topi Ek

Sähköposti: rautalamminrock@gmail.com

Puhelinnumero: 045-76389997

Kategoria: Musiikki

Osoite: Kanavantie 41, 77930 Rautalampi, Suomi