Yhdistykset

Rautalammin Reservin aliupseerit

Vastuuhenkilö: Urho Karhu

Sähköposti: urho.karhu@pp1.netsor.fi

Puhelinnumero: 0400-272572

Kategoria: Maanpuolustusjärjestöt

Osoite: Koskelonniementie 61, 77930 Kerkonjoensuu

Rautalammin Rautiaiset ry

Vastuuhenkilö: Markku Utriainen

Sähköposti: markku.utriainen@pp.inet.fi

Puhelinnumero: 050-5988944

Kategoria: Nuorisojärjestöt

Osoite: Maukolantie 4, 77700 Rautalampi

Rautalammin Puutarhakerho ry

Vastuuhenkilö: Virpi Vepsäläinen

Sähköposti: virpi@fi.nu

Puhelinnumero: 040-763 6805

Kategoria: Muut

Osoite: Koipiniementie 139, 77700 Rautalampi

Rautalammin Palokuntakerho

Vastuuhenkilö: Toni Haukka

Sähköposti: toni.haukka@pp.netsor.fi

Puhelinnumero: 040-5776 354

Kategoria: Nuorisojärjestöt

Osoite: Kuohuntie 38, Rautalampi, Finland

Rautalammin Naisurheilijat

Vastuuhenkilö: Ullamari Kirjavainen

Sähköposti: ullamari.kirjavainen@gmail.com

Puhelinnumero: 040-1882765

Kategoria: Urheiluseurat

Osoite: Ullamari Kirjavainen, Hakatie 1 C 6, 77700 Rautalampi

Rautalammin Musiikinystävät ry

Vastuuhenkilö: Liisa Paakkunainen

Sähköposti: liisa.paakkunainen@rautalampi.fi

Puhelinnumero: 040-5598566

Kategoria: Musiikki

Osoite: Mäntypolku 1, 77700 Rautalampi

Rautalammin museon ystävät ry

Vastuuhenkilö: Juho Pahajoki

Sähköposti: rautalamminmuseon.ystavat@gmail.com

Puhelinnumero: 040-124 4545

Kategoria: Kulttuuriyhdistykset

Osoite: Rautalammintie 17 a, 77700 Rautalampi