Yhdistykset

Rautalammin Puutarhakerho ry

Vastuuhenkilö: Virpi Vepsäläinen

Sähköposti: virpi@fi.nu

Puhelinnumero: 040-763 6805

Kategoria: Muut

Osoite: Koipiniementie 139, 77700 Rautalampi

Rautalammin Palokuntakerho

Vastuuhenkilö: Toni Haukka

Sähköposti: toni.haukka@pp.netsor.fi

Puhelinnumero: 040-5776 354

Kategoria: Nuorisojärjestöt

Osoite: Kuohuntie 38, Rautalampi, Finland

Rautalammin Naisurheilijat

Vastuuhenkilö: Ullamari Kirjavainen

Sähköposti: ullamari.kirjavainen@gmail.com

Puhelinnumero: 040-1882765

Kategoria: Urheiluseurat

Osoite: Ullamari Kirjavainen, Hakatie 1 C 6, 77700 Rautalampi

Rautalammin Musiikinystävät ry

Vastuuhenkilö: Liisa Paakkunainen

Sähköposti: liisa.paakkunainen@rautalampi.fi

Puhelinnumero: 040-5598566

Kategoria: Musiikki

Osoite: Mäntypolku 1, 77700 Rautalampi

Rautalammin museon ystävät ry

Vastuuhenkilö: Leena Jalkanen

Sähköposti: rautalamminmuseon.ystavat@pp.netsor.fi

Puhelinnumero: 0400-542230

Kategoria: Kulttuuriyhdistykset

Osoite: Rautalammintie 17 a, 77700 Rautalampi

Rautalammin Reserviupseerikerho ry.

Vastuuhenkilö: Hannu Jyrkkänen

Sähköposti: hannu.jyrkkanen@rautalampi.fi

Puhelinnumero: 040-8206681

Kategoria: Maanpuolustusjärjestöt

Osoite: Herrantie 66, 77700 Rautalampi

Rautalammin Riistanhoitoyhdistys

Vastuuhenkilö: Jari Tiitinen

Sähköposti: rautalampi@rhy.riista.fi

Puhelinnumero: 0400-392019

Kategoria: Muut

Osoite: Säynäsentie 483 a

Rautalampi-järven suojeluyhdistys ry

Vastuuhenkilö: Pekka Saarikko

Sähköposti: pekka.saarikko@rautalampi.fi

Puhelinnumero: 040-5412695

Kategoria: Muut

Osoite: Herrantie 280, 77700 Rautalampi